Garnitury Konin 

Blisko 100 niepowtarzalnych skarpetek do każdego garnitury. Stopki i klasyczne.                      Wszystkie skarpetki stopki

Do strony głównej »

Wróć na początek strony

Wszystkie garnitury »

Zobacz wszystkie modele

Dołącz do klubu »

Skontaktuj się z nami

Obejrzyj najnowszą kolekcję garniturów w klubie »

Zobacz nowości w klubie zakupowym Garnitury Konin

Skarpetki, które przykują Twoją uwagę?

Mamy tylko takie!

Kolorowe i zabawne skarpetki dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci

Kilkadziesiąt modeli, które Cię zachwycą!

Skarpetki stopki – wygoda i świetny design

Skarpetki szyte na miarę... Twoich potrzeb!

Ostatni komentarz na naszym forum dyskusyjnym

Dodano nowy temat: Dzisiaj, 11.15

Ostatni post dodał Lucjan J.

Wcześniej nie myślałem o skarpetkach jako o stylowych dodatkach. Odkąd dostałem kolorowe skarpetki nie noszę już nudnych czarnych... [...] »

 

Wiesz dlaczego powinieneś wybrać właśnie nasze kolorowe skarpetki? Przekonaj się sam, bo naprawdę warto!

 

Z najlepszych materiałów

Nasze skarpetki to naturalna bawełna

 

Szeroki wybór!

Kilkadziesiąt wzorów i kolorów!

 

Im więcej kupujesz, tym więcej zyskujesz!

Prawdziwy facet powinien umieć upolować prawdziwego, grubego zwierza. Mamy akurat takiego zwierza – nazywa się 40% rabatu na nasze kolorowe skarpetki stopki. Taki rabat zgarniają tylko prawdziwi twardziele. Co musisz zrobić? Zapisz się do naszego newslettera i zgarniaj rabaty na Twoje ulubione skarpety! Newsletter to nasze najnowsze kolekcje, świetne promocje, kupony rabatowe i konkursy! Bądź zawsze na bieżąco, aby wiedzieć co dzieje się w świecie kolorowych skarpetek. Prawdziwy facet umie zaoszczędzić pieniądze! Kupuj taniej, a resztę wydaj na ulubione gry na konsolę!

Jesteś gotowy na prawdziwe rabaty?

 

Współpracujemy z najlepszymi. Poznajcie Fabrykę Skarpet!

Współpracujemy z serwisem Fabryka Skarpet, który oferuje śmieszne skarpetki stopki na każdą okazję. Fabryka Skarpet to prawdziwi specjaliści w skarpetkowym świecie. To oni trzymają rękę na skarpetkowym pulsie i wyznaczają kolorowe, i śmieszne trendy. Jeśli wsłuchasz się w parę swoich nudnych skarpet, to na pewno usłyszysz westchnięcie za najlepszymi skarpetkami na rynku. Potwierdzają to zadowolone stopy.

Zapoznaj się z ofertą Fabryki Skarpet, a przekonasz się co tak naprawdę znaczy prawdziwy, stylowy design!

 

Skarpetki do garnituru? No jasne, że kolorowe!

Jesteś prawdziwym, stylowym samcem, który kreuje modowe trendy? Panie oglądają się za Tobą i wzdychają, jak tylko przechodzisz obok nich? To jeszcze nic! Zaraz dowiesz się, jak poprawić swoje wyniki.

Jeśli jesteś stylowym, ociekającym testosteronem samcem to musisz wiedzieć, w co się ubrać. My mamy dla Ciebie stylowy dodatek, który tylko podkreśli Twoją samczość. Pozwól sobie na więcej i sięgnij po kolor! Nawet jeśli chodzi o skarpetki.

Skarpetki stopki także dla mężczyzn

Zastanawiasz się, czy skarpetki stopki nie są zarezerwowane tylko dla Pań? No coś Ty! Może i tak jest, bo cieniasy i zwyklaki boją się stawiać na kolor i wybierać niecodzienne wzory i odcienie. Ale przecież Ty nie jesteś cieniasem. Jeśli znasz się na modzie i wiesz jakie dodatki są stylowe, to na pewno masz w swojej szafie już niejedną parę kolorowych skarpet. A stopki? Pokaż swoje nagie kostki, a Panie będą piszczały na Twój widok. Tak to potrafi tylko prawdziwy mężczyzna, coś o tym wiesz!

Prawdziwa jakość i najlepszy materiał!

Nasze skarpetki cechują się najwyższą jakością wykonania oraz materiałami, które po prostu dopieszczą Twoje stopy. Jeśli kiedykolwiek miałeś problem z poceniem się stóp, to już możesz o tym zapomnieć. W naszych skarpetkach poczujesz się świeżo, nawet po ośmiu godzinach chodzenia w niewygodnych butach. Przekonaj się sam, co to znaczy prawdziwa jakość i wybierz nasze kolorowe, śmieszne skarpetki. Gwarantujemy, że nie zawiedzie Cię ani jakość materiału, ani wykonanie. Wiemy to, bo przecież jesteśmy najlepszymi na rynku specjalistami w skarpetkowym świecie.

Przekonaj się sam!

 

Najbardziej ekskluzywny klub zakupowy dla mężczyzn w Polsce. Numer 1 w kraju.

Prawa do treści i oprawy zastrzeżono przez Garnitury Konin © 2017

Projekt przy współpracy z Tomasz Konin

Wyjątkowy klub zakupowy dla mężczyzn. 100% luksusowych marek.

Pokaż, że stać cię na więcej.